Potrzebujesz pomocy w doborze felg BBS do swojego samochodu? Zadzwoń lub napisz +48 664 304 909 info@felgi-bbs.pl

BBS

 W związku z dynamicznymi wahaniami kursów walut i nagłymi zmianami cenników przez producentów części i akcesoriów, które znajdują się w naszej ofercie, niektóre oferty i ceny widoczne na naszych stronach internetowych mogą chwilowo nie być aktualne.
Czy to oznacza, że wszystko jest droższe? Absolutnie nie!  right Napisz do nas lub zadzwoń i zapytaj o indywidualny RABAT fire

 

Przed Wami nasz nowy samochód demonstracyjny - Mercedes C63 AMG (W204) wyposażony w kultowe felgi BBS CH-R (8,5x19” + 9,5x19”) w kolorze „Satin Titanium”. Dla jeszcze lepszego efektu, nowe felgi ubraliśmy dodatkowo w czerwone „rim protectory” oraz czerwone dekielki, dedykowane do obręczy CH-R w wersji „Nürburgring Edition”.

Felgi to jednak nie wszystko – C63 otrzymał bardzo ciekawy układ wydechowy, na który składają się następujące elementy: kolektory wydechowe wraz z rurami łączącymi (oczywiście bez katalizatorów) firmy Cargraphic, przelotowy tłumik środkowy (tzw. „H-pipe”) firmy Eisenmann oraz rury łączące i dwa tłumiki końcowe (wersja Race, z końcówkami: 4x120x77 mm) – również firmy Eisenmann. Całość wieńczy remap fabrycznego ECU, którym zajęła się firma VIEZU Warszawa. Jak brzmi i jak jeździ C63? Przekonajcie się sami!

Wybierz markę i model

Wybierz akcesoria

BBS

Nie znalazłeś felg pasujących do Twojego auta? To możliwe – pełna lista aplikacji obręczy BBS zawiera kilka tysięcy pozycji, tak więc w sklepie umieściliśmy tylko te najbardziej popularne. Aby otrzymać ofertę na nowe felgi BBS do swojego samochodu - po prostu do nas napisz lub zajrzyj do listy aplikacji felg BBS

 

BBS - sprawdź ofertę

faq

dostawa

montaż felg bbs

felgi bbs

Nasze marki:

eisenmannakrapovicmagnaflowawronsterckenn